> Още един хубав продукт си отива.
> Хубава програма си беше mplayer-a.

Хубава ??
Ми тя е най-добрия софтуер за гледане на видео файлове, аз поне досега и под боза и 
под linux / BSD не съм намрил по добра.
 
> Явор Атанасов
> 
> 
> ============================================================================
> A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
> http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
> To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
> ============================================================================


-- 

Konstantin Kostadinov
        ------------------------------------------------------------
        Public PGP : http://www.fadata.bg/pgp/konstantinpgp.asc
-----------------------------------------------------------

Q:      "What is the burning question on the mind of every dyslexic
        existentialist?"
A:      "Is there a dog?"
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to