> Още един хубав продукт си отива. > Хубава програма си беше mplayer-a.
Хубава ?? Ми тя е най-добрия софтуер за гледане на видео файлове, аз поне досега и под боза и под linux / BSD не съм намрил по добра. > Явор Атанасов > > > ============================================================================ > A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). > http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora > To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html > ============================================================================ -- Konstantin Kostadinov ------------------------------------------------------------ Public PGP : http://www.fadata.bg/pgp/konstantinpgp.asc ----------------------------------------------------------- Q: "What is the burning question on the mind of every dyslexic existentialist?" A: "Is there a dog?" ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
