Sasho - правил съм подобни изпълнения много пъти.
VNCServer играе ролята на X server, но е само 3-4 MB.
Със tight и copyrect компресия - връзката е чудна и на 5kb/s

На чт, 2004-04-01 в 12:25, Alexander Shopov записа:
> Ivaylo Toshev wrote:
> 
> > Е стига сте разочаровали човека.
> > Трябва ти само един vncserver !
> > После инсталацията можеж да я направиш отдалечено с vncclient и  от
> > Windows ако искаш.
> Твоето решението изисква наличието на цял X сървър на инсталираната 
> машина. VNCserver е цял Х сървър. При условие, че това минава през 
> Интернет, а не е по ЛАН производителността може да е трагична.
> И при VNC ти трябват клиентските библиотеки на Х.
> И при Х прозиводителността може да гадна, дори и при тунелирането през 
> ssh и ползване на компресия.
> Може да се наложи ползването на протокелен компресор от рода на NX.
> Така или иначе - конзолна инсталация на тази версия на Оракъл, като че 
> ли няма.
> Всички решения, които дадохме бяха просто да се използва отдалечена 
> визуализация.
> ал_шопов
> 
> 
> ============================================================================
> A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
> http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
> To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
> ============================================================================

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to