On Mon, Apr 05, 2004 at 11:24:15AM +0300, Alexander Popov wrote: > BTW: Richard Stalman ako ne se lyzha kazwa w edno skoroshno > interview che se drazni ot towa che wmesto Linux/OSS horata da da se > zanimawat s razwiwane na produkti s otworen kod, te se zanimawat > predimno s "populqrizirane"...
Къде е да го видим това интервю? -- Kamen A. TOMOV :. http://www.cybuild.com/ .: ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
