On Tue, Apr 06, 2004 at 12:15:19PM +0300, Ibrahim Tarla wrote: > Интерсно в какво точно ще си партнират Sun и Microsoft. На практика > те са технологични врагове - едните контролират Java технологии а > другите лансираха пряк конкурент - .NET.... Вярно е че дот нет е > голяма боза, но това не прави впечатление на еМеС дивелопърите > впечатление, защото така и така са свикнали с бозави технологии от > любият Майкрософт. Това е все едно Оракъл и Информикс да си > партнират.... (е ако и това го прочета някъде направо ще се > преквалифицирам в ТИРаджия.......)
Могат да направят .NET и J2EE да съжителстват по-добре. След това М-офт могат да включат Java VM в новата си боза. Пак там могат да се интегрират сервизи за връзка със Соларис. Обаче основната идея е да се обединят за да запазят статуквото си.
pgp00000.pgp
Description: PGP signature
