On Tue, Apr 06, 2004 at 12:15:19PM +0300, Ibrahim Tarla wrote:
> Интерсно в какво точно ще си партнират Sun и Microsoft. На практика
> те са технологични врагове - едните контролират Java технологии а
> другите лансираха пряк конкурент - .NET.... Вярно е че дот нет е
> голяма боза, но това не прави впечатление на еМеС дивелопърите
> впечатление, защото така и така са свикнали с бозави технологии от
> любият Майкрософт.  Това е все едно Оракъл и Информикс да си
> партнират.... (е ако и това го прочета някъде направо ще се
> преквалифицирам в ТИРаджия.......)

Могат да направят .NET и J2EE да съжителстват по-добре. След това
М-офт могат да включат Java VM в новата си боза. Пак там могат да се
интегрират сервизи за връзка със Соларис. Обаче основната идея е да се
обединят за да запазят статуквото си.

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Reply via email to