Някой беше споменал, че ще се правят и тази година фланелки. Има ли нещо такова?
On Wednesday 07 April 2004 09:53, Spas Pavlov wrote: > Здравейте, > > Повечето от вас знаят, че всяка година през месец май, в Стара Загора се > провежда традиционния Линукс Семинар. > > Семинар естественно ще има и през тази година. > Вероятни дати за провеждането му са 29-ти и 30-ти май. > > Програмата предстои да се уточнява. > > Откривам дискусия по темата. Давайте предложения за това какви лекции биха > били интересни. > > Желаещите да бъдат лектори нека да обявят темите на своите лекции. > > Спас Павлов > =========================================================================== >= A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). > http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara > Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html > =========================================================================== >= > > > !DSPAM:4073aebe49761676020360! ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
