On Wednesday 07 April 2004 12:49, Yovko Yovkov wrote: > Някой беше споменал, че ще се правят и тази година фланелки. Има ли нещо > такова? >
Още не е решено. Може да има шапки или фланелки.... ще видим.... Спас Павлов ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
