Здравейте. Обръщам се към Вас , тъй като сам и с помощата на Google неможах да намеря 
решение на проблема си , което е учудващо , тъй като би трябвало да го има при почти 
всеки ползващ кде3.2.1 ;)

Става въпрос за този бъг .:

http://lists.debian.org/debian-qt-kde/2004/debian-qt-kde-200403/msg00346.html

Бях намерил и още едно място , където беше публикуван този проблем/бъг в някоя листа 
пак за кде , но немога да се сетя коя беше - всмисъл да намеря линк-а .! Там се 
споменаваше нещо за теглене на по-новата версия от CVS , но след като видите линк-а ще 
разберете , че става въпрос за update-menus -> това е част от пакета kdelibs мисля , 
че беше , то там си пише ;) И идеята ми е от къде точно да изтегля този сорс код и , 
ако го компилирам , това няма ли да омаже останалото кде , защото там нещата ще са 
по-нови , всмисъл от CVS нали са последните версии (така да го кажем ) - последните 
промени и да има несъвместимост все пак и да ми се наложи да тегля целия последен сорс 
на кде . - поне някак си така го виждам аз ?!.

Или да си задам въпроса правилно ( , май :) ).:

Как се оправя този бъг ?

Благодаря предварително .

Забележка .: не съм запознат с CVS ! - мога да кажа почти никак .
Система: 
Debian GNU/Linux 
Всички пакети са последни версии от unstable.
KDE 3.2.1-1
Free 4.3.0 - всичко свързано с Х системата е тази версия ;) .

-----------------------------------------------------------------
http://www.music.gbg.bg/ - Музика и още нещо ...
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================
  • ... dgt_it dgt_it
    • ... Ясен Праматаров
    • ... Ясен Праматаров
    • ... dgt_it dgt_it
      • ... George Danchev
      • ... g_YaneV
        • ... Yovko Yovkov

Reply via email to