Здравеите,

        Изправен съм пред следната задачка ...
 
        Софтуер които ползва постгрес за база прави много обемисти селект 
заявки и от врме на време пише ... тоест много трафик за четене и малко за 
писане

       Проблемат е че има няколко офиса на фирма която ползва този софтуер 
.... свързани са през интернет, но естеството на работата с базата (големите 
четения които са доста чести) правят програмата почти неприложима в интернет 
среда (особено след като нарастне базата). Първота идея разбира се е 
овиличаване на свързаноста ... но това не подобри особено нещата ... а 
сегашната свързаност е почти максимално допустимата (офисите не са в един и 
същи град)


        Въртят ми се някви такива щуротий... всеки офис да разполага с собствен 
постгрес сервър, да се обръща към него ... а всичките сървъри да се оравняват 
помежду си. Но това ми звучи доста нестабилно, а и още немога да открия 
подходящо репение.... 


      Помогнете с някоя идея или съвет ако имате опит или ви хрумва нещо 

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================
  • ... dgt_it dgt_it
    • ... Ясен Праматаров
    • ... Ясен Праматаров
    • ... dgt_it dgt_it
      • ... George Danchev
      • ... g_YaneV
        • ... Yovko Yovkov

Reply via email to