Jakub Bogusz wrote: > On Wed, Dec 03, 2003 at 07:35:57PM +0100, ZyTeK wrote: > > końcówka z budowania: > > > > mv -f /tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/X11R6/share/applnk/Settings/ > > KDE/.directory.tmp /tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/X11R6/share/applnk/ > > Settings/KDE/.directory > > + bzip2 -dc /home/users/zytek/rpm/SOURCES/kde-i18n-kdebase-3.1.4.tar.bz2 > > + tar xf - -C /tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek > > + mv /tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/en_US /tmp/ > > kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/l10n /tmp/ > > kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale > > mv: `/tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/en_US' i `/tmp/ > > kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/en_US' to ten sam plik > > mv: `/tmp/kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/l10n' i `/tmp/ > > kdebase-3.1.4-root-zytek/usr/share/locale/l10n' to ten sam plik > > błąd: Błędny status wyjścia z /var/tmp/rpm-tmp.53991 (%install) > > To mv trzeba cofnąć do wersji z rev. 1.260 albo wyciąć (zależnie od > używanego tarballa z i18n - ten, dla którego jest suma md5, był > zbudowany z prefiksem /usr/X11R6). > > > Ale nie o tym chciałem. > Czy warto trzymać kde* 3.1.4 na HEAD, skoro nie będzie używane? > > Chciałem uaktualnić zależności od arts-devel (tzn. większość pozmieniać > na artsc-devel, może kilka na arts-qt-devel) - ale to arts jest na > DEVEL, więc tym samym zasoby z HEAD wymagałyby pakietów z DEVEL...
Wobec bezuzytecznosci obecnej zawartosci HEAD w tej dziedzinie proponuje natychmiastowe przeniesienie tam zasobow z DEVEL. adgor, masz jakies konkretne obiekcje lub inne propozycje ? -- ======================================================================= Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] phone (48)(58) 347 14 61 Faculty of Applied Phys. & Math., Gdansk University of Technology __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
