On Wednesday 03 of December 2003 22:15, Andrzej Krzysztofowicz wrote: (...) > Wobec bezuzytecznosci obecnej zawartosci HEAD w tej dziedzinie proponuje > natychmiastowe przeniesienie tam zasobow z DEVEL. > > adgor, masz jakies konkretne obiekcje lub inne propozycje ?
To może zróbmy tak: jezeli istnieją osoby zainteresowane kde 3.1.4 to b. je prosimy o zrobienie z tych zasobów brancha np. KDE_3_1 do końca tygodnia. Po tym terminie zrobimy merge. -- Adam Gorzkiewicz
pgp00000.pgp
Description: signature
