On Wednesday 03 of December 2003 22:15, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
(...)
> Wobec bezuzytecznosci obecnej zawartosci HEAD w tej dziedzinie proponuje
> natychmiastowe przeniesienie tam zasobow z DEVEL.
>
> adgor, masz jakies konkretne obiekcje lub inne propozycje ?

To może zróbmy tak: jezeli istnieją osoby zainteresowane kde 3.1.4 to b. je 
prosimy o zrobienie z tych zasobów brancha np. KDE_3_1 do końca tygodnia. Po 
tym terminie zrobimy merge. 

-- 
Adam Gorzkiewicz

Attachment: pgp00000.pgp
Description: signature

Odpowiedź listem elektroniczym