On Thu, Dec 04, 2003 at 09:08:28PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> nie wystarczy wykasowanie zawartości pliku
> /etc/httpd/httpd.conf/90_mailman.conf oraz ręczne dopisanie go tam gdzie
> chcesz?
> tak jak teraz mailman jest automagicznie...
No tak... ale automagicznie nie tam gdzie powinien. I po upgrade
mailmana trzeba znowu ręcznie poprawiać. A jak był piętro wyżej, to nie
było takiego problemu.
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym