On Thu, Dec 04, 2003 at 09:25:11PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote: > hm.. dlaczego niby? Jeżeli będzie pusty plik to upgrade mailmana nic nie > zmieni. Masz rację. Ale wydaj mi się to mniej eleganckie :) -- --= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =-- --= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =-- --==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==-- A chodzenie po górach SSIE!!!
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
