On Thu, Dec 04, 2003 at 09:25:11PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> hm.. dlaczego niby? Jeżeli będzie pusty plik to upgrade mailmana nic nie
> zmieni.
Masz rację. Ale wydaj mi się to mniej eleganckie :)
-- 
--= Michal Kochanowicz =--==--==BOFH==--==--= [EMAIL PROTECTED] =--
--= finger me for PGP public key or visit http://michal.waw.pl/PGP =--
--==--==--==--==--==-- Vodka. Connecting people.--==--==--==--==--==--
A chodzenie po górach SSIE!!!

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym