On Sun, Dec 21, 2003 at 23:06:54 +0100, Marcin Kurzyna wrote: > 1) podsyłam update do pdns.spec - nowa wersja, oraz poprawka do init [...] > 2) napisałem spec do darmowej wersji sterowników do softmodemów oprtych [...]
Done. > Może mógłbym przy tej okazji poprosić o RW w CVSie? Developerów nigdy zbyt wielu:) -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> USA sux http://www.pld-linux.org/Members/gotar/ http://vfmg.sourceforge.net/ http://mops.uci.agh.edu.pl/~gotar/ http://informatica.agh.edu.pl/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
