W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:06, Marcin Kurzyna pisze: 
> Może mógłbym przy tej okazji poprosić o RW w CVSie? Z innych ostatnich 
> rzeczy maczałem palce w apache-mod_ruby oraz apache-mod_suphp... skrót 
> hasła podeślę...
To wyślij od razu do admina cvsu, w razie potrzeby poparcia wiesz gdzie
się zgłosić. Witamy w PLD ;]

> 
> TIA,
> Marcin Kurzyna
> 


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym