W liście z nie, 21-12-2003, godz. 23:06, Marcin Kurzyna pisze: > Może mógłbym przy tej okazji poprosić o RW w CVSie? Z innych ostatnich > rzeczy maczałem palce w apache-mod_ruby oraz apache-mod_suphp... skrót > hasła podeślę... To wyślij od razu do admina cvsu, w razie potrzeby poparcia wiesz gdzie się zgłosić. Witamy w PLD ;]
> > TIA, > Marcin Kurzyna > __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
