On Mon, Dec 22, 2003 at 02:44:29PM +0100, Tomasz Pala wrote: > On Mon, Dec 22, 2003 at 14:18:08 +0100, wrobell wrote: > > > gconfd i bonobo activation są podstawowymi elementami gnome i _nie_ są > > uruchamiane dla każdej aplikacji z osobna. o ile pamietam, to po pewnym > > czasie same zdychaja o ile zadna aplikacja z nich nie korzysta > > Te po evolution nie chciały za bardzo umrzeć. Gdzie można > ustawić/zobaczyć ten czas, po którym powinny paść?
zazwyczaj pomaga wywolanie "bonobo-slay" -- Marcin Krzyzanowski www : http://krzak.linux.net.pl email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED] IRC : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
