On Mon, Dec 22, 2003 at 02:44:29PM +0100, Tomasz Pala wrote:
> On Mon, Dec 22, 2003 at 14:18:08 +0100, wrobell wrote:
> 
> > gconfd i bonobo activation są podstawowymi elementami gnome i _nie_ są
> > uruchamiane dla każdej aplikacji z osobna. o ile pamietam, to po pewnym
> > czasie same zdychaja o ile zadna aplikacja z nich nie korzysta
> 
> Te po evolution nie chciały za bardzo umrzeć. Gdzie można
> ustawić/zobaczyć ten czas, po którym powinny paść?

zazwyczaj pomaga wywolanie "bonobo-slay"


-- 

Marcin Krzyzanowski
www   : http://krzak.linux.net.pl
email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED]
IRC   : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym