On Mon, Dec 22, 2003 at 03:13:04PM +0100, Tomasz Pala wrote: > On Mon, Dec 22, 2003 at 14:58:09 +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > > > zazwyczaj pomaga wywolanie "bonobo-slay" > > ~: bonobo-slay > Warning: bad syntax, perhaps a bogus '-'? See http://procps.sf.net/faq.html > > Ciągle sobie przypominam, dlaczego ps jest moim ulubionym poleceniem.
tia, ale to dziala, zapomialem powiedziec zeby nie odpalac tego przy uruchomionym gnome :) to jest odpowiednik kill tylko kontrolki bonobo zamyka zamiast procesy [EMAIL PROTECTED] krzak]$ bonobo-slay [EMAIL PROTECTED] krzak]$ procps-3.1.14-1 libbonobo-2.4.2-1 -- Marcin Krzyzanowski www : http://krzak.linux.net.pl email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED] IRC : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
