Zauważyłem że scorched3d zawiera plik /usr/share/documentation/Scorched3D.hlp który wygląda na windowsowy format helpa. Czy to jest do odczytania pod linuksem czy też należałoby wyciąć?
pozdrav maHo ps: czy ktoś wie jak tego głupiego kmaila skonfigurować tak, żeby odpowiadał na reply-to a nie na from? (ten mail poszedł poprzednio na cvs-commit) -- lukasz shift-2 mach.com.pl,http://www.lukasz.mach.com.pl gg://1612670 jabber://[EMAIL PROTECTED] jabber://[EMAIL PROTECTED] icq://136281200 -->"Przelecę was wszystkich!" -- Neutrino __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
