Witam. Zainstalowałem podstawową wersje pld ac z dyskietki bootdisk_net.img dla i586. Całość przebiegła bez problemu.
Po instalacji jest jeden dość dziwny problem. Nie można się zalogować na roota.
Wie ktoś co jest nie tak?
-- "Głupota nie boli ludzi głupich za nich inni cierpią." Tomasz Rutkowski - gg 1118937
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
