Witam.
Zainstalowałem podstawową wersje pld ac z dyskietki
bootdisk_net.img
dla i586. Całość przebiegła bez problemu.

Po instalacji jest jeden dość dziwny problem. Nie można się zalogować na roota.
Wie ktoś co jest nie tak?


--
"Głupota nie boli ludzi głupich za nich inni cierpią."
Tomasz Rutkowski - gg 1118937



__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym