>Zapraszam do testowania nowych obrazów dyskietek instalatora Ac. Zostało
> poprawione wykrywanie athlona, język polski działa bezproblemowo.
> Problemy mogą pojawić się przy zawartości pkgsetów, i tu proszę o pomoc.
> Po instalacji może być nie możliwe zalogowanie się na roota :) Ale ten
> problem leży już po stronie samego Ac. Tutaj też proszę o pomoc.
A czy problem z reiserfs zostal rozwiazany, na poprzednich bootdisk i tym z
plyty nie chcial sie tworzyc sytem plikow reiserfs wypisywalo chyba
komunikat Illegal Command czy cos w tym rodzaju

teodor


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym