>Zapraszam do testowania nowych obrazów dyskietek instalatora Ac. Zostało > poprawione wykrywanie athlona, język polski działa bezproblemowo. > Problemy mogą pojawić się przy zawartości pkgsetów, i tu proszę o pomoc. > Po instalacji może być nie możliwe zalogowanie się na roota :) Ale ten > problem leży już po stronie samego Ac. Tutaj też proszę o pomoc. A czy problem z reiserfs zostal rozwiazany, na poprzednich bootdisk i tym z plyty nie chcial sie tworzyc sytem plikow reiserfs wypisywalo chyba komunikat Illegal Command czy cos w tym rodzaju
teodor __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
