W liście z wto, 23-12-2003, godz. 16:53, Teodor pisze: > >Zapraszam do testowania nowych obrazów dyskietek instalatora Ac. Zostało > > poprawione wykrywanie athlona, język polski działa bezproblemowo. > > Problemy mogą pojawić się przy zawartości pkgsetów, i tu proszę o pomoc. > > Po instalacji może być nie możliwe zalogowanie się na roota :) Ale ten > > problem leży już po stronie samego Ac. Tutaj też proszę o pomoc. > A czy problem z reiserfs zostal rozwiazany, na poprzednich bootdisk i tym z > plyty nie chcial sie tworzyc sytem plikow reiserfs wypisywalo chyba > komunikat Illegal Command czy cos w tym rodzaju > > teodor > Postaram się to przetestować (może w nocy)... święta :(
> > __________________________________________________________ > nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles -- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]>
signature.asc
Description: To jest =?iso-8859-2?Q?cz=EA=B6=E6?= listu podpisana cyfrowo
