Obie poprawki wrzucone. Przeglądając speca natrafiłem na:
BuildRequires: qmail >= 1.03 Po co komu serwer poczty do budowy pakietu? -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
