Obie poprawki wrzucone. Przeglądając speca natrafiłem na:

BuildRequires:  qmail >= 1.03

Po co komu serwer poczty do budowy pakietu?

-- 
+----------------------------------------------------------------------+
| Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>            Never trust a man  |
|                            who can count up to 1023 on his fingers.  |
+----------------------------------------------------------------------+


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym