On Mon, 12 Jan 2004, Paweł Sakowski wrote:

> Obie poprawki wrzucone. Przeglądając speca natrafiłem na:
> 
> BuildRequires:        qmail >= 1.03
> 
> Po co komu serwer poczty do budowy pakietu?

tego niewiem
to juz bylo
w tych moich poprawkach jest maly blad
zapomnialem wyrzucic plik vmysql.h~

> 
> 

Pozdrawiam
ChomAr
-- 
+-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+
  84-120 Władysławowo         GG#: 420515
  woj. pomorskie              e-mail:chomar(at)wla(dot)pl
  Registered User: 82605      http://www.chomar.wla.pl
  http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605
+-====================================================================-+

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym