On Mon, 12 Jan 2004, Paweł Sakowski wrote: > Obie poprawki wrzucone. Przeglądając speca natrafiłem na: > > BuildRequires: qmail >= 1.03 > > Po co komu serwer poczty do budowy pakietu?
tego niewiem to juz bylo w tych moich poprawkach jest maly blad zapomnialem wyrzucic plik vmysql.h~ > > Pozdrawiam ChomAr -- +-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-====================================================================-+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
