witam

mam taki problem
musze stworzyc nowy aclocal.m4 poprzez aclocal
potem lece autoconf i automake

mialem cos takiego w oryginale:
aclocal.m4:
  QA_PACKAGE=[$1]

co dawalo w configure:
  QA_PACKAGE=qmailadmin

jednal po wykonaniu aclocal nie mam tej zmiennej
jak sie robi zeby do aclocal.m4 dodalo te zmienne

Pozdrawiam
ChomAr
-- 
+-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+
  84-120 Władysławowo         GG#: 420515
  woj. pomorskie              e-mail:chomar(at)wla(dot)pl
  Registered User: 82605      http://www.chomar.wla.pl
  http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605
+-====================================================================-+

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym