witam potrzebuje to skompilowac ale wywala mi sie na tym:
checking build system type... Invalid configuration `athlon-pld-linux': machine `athlon-pld' not recognized configure: error: /bin/sh ./config.sub athlon-pld-linux failed no wiec pomyslalem sobie skopjuje z rpm'a config.sub i poszlo dalej ale stanęło tutaj: athlon-pld-linux-gcc -I. -O2 -march=athlon -c qmailadmin.c qmailadmin.c:30:22: vpopmail.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu qmailadmin.c:31:19: vauth.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu ale pytanie mam do tego pierwszego jak pownienenm prawidlowo skopjowac nowy config.sub? czy patchem? czy moze inaczej? Pozdrawiam ChomAr -- +-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-====================================================================-+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
