On Mon, Jan 12, 2004 at 06:40:38AM +0100, Arkadiusz Chomicki wrote:
> do vpopmail spec trzeba by bylo dodać pakiet static
> i wrzucic do niego pliczek libvpopmail.a

Jak nie ma dzielonej biblioteki, to do -devel, a nie -static.


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym