On Mon, 12 Jan 2004, Jakub Bogusz wrote: > On Mon, Jan 12, 2004 at 06:40:38AM +0100, Arkadiusz Chomicki wrote: > > do vpopmail spec trzeba by bylo dodać pakiet static > > i wrzucic do niego pliczek libvpopmail.a > > Jak nie ma dzielonej biblioteki, to do -devel, a nie -static.
ok nie wiedzialem widzialem ze takie rzczy laduja w static czy mam to sam poprawic? i podeslać? czy ktos z was sie zajmie? > > > Pozdrawiam ChomAr -- +-=========================| Arkadiusz Chomicki |=====================-+ 84-120 Władysławowo GG#: 420515 woj. pomorskie e-mail:chomar(at)wla(dot)pl Registered User: 82605 http://www.chomar.wla.pl http://counter.li.org/cgi-bin/runscript/display-person.cgi?user=82605 +-====================================================================-+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
