witam, czy jest szansa, by pld-traffic znów zaczął działać?
jeśli nie, to wykreślę go ze strony www i przeniosę
do projektów archiwalnych.
dyskutowałem o tym ze Zbyniem już jakiś czas temu - myślę że chwilowo (długie bywają chwile :/ ) działać nie będzie, choć chętnie bym go jeszcze kiedyś kontynuował, ale to nie wcześniej niż po sesji (koniec lutego).
Zbyniu, co ty myślisz?
Marcin.
-- marcin panic: no known error marcin: imposible state - shutting down in -5s.
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
