Mniej wiecej Tue, Jan 13, 2004 at 11:10:17PM +0100, zainteresowany Marcin Kurzyna 
rzekl:
> Sergiusz Pawlowicz wrote:
> >witam, 
> >czy jest szansa, by pld-traffic znów zaczął działać?
> >jeśli nie, to wykreślę go ze strony www i przeniosę
> >do projektów archiwalnych.

Jeśli to nie jest dużo roboty, to przełóż - najwyżej dołożysz

> dyskutowałem o tym ze Zbyniem już jakiś czas temu - myślę że chwilowo 
> (długie bywają chwile :/ ) działać nie będzie, choć chętnie bym go 
> jeszcze kiedyś kontynuował, ale to nie wcześniej niż po sesji (koniec 
> lutego).
> 
> Zbyniu, co ty myślisz?

Jestem zbyt zajęty, żeby sam się zająć, znaczy moim kawałkiem...

Zbyniu
-- 
\78\32\14\46\67\67\90\1A
%% Timeo me dubitare %%


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym