Mniej wiecej Tue, Jan 13, 2004 at 11:10:17PM +0100, zainteresowany Marcin Kurzyna rzekl: > Sergiusz Pawlowicz wrote: > >witam, > >czy jest szansa, by pld-traffic znów zaczął działać? > >jeśli nie, to wykreślę go ze strony www i przeniosę > >do projektów archiwalnych.
Jeśli to nie jest dużo roboty, to przełóż - najwyżej dołożysz > dyskutowałem o tym ze Zbyniem już jakiś czas temu - myślę że chwilowo > (długie bywają chwile :/ ) działać nie będzie, choć chętnie bym go > jeszcze kiedyś kontynuował, ale to nie wcześniej niż po sesji (koniec > lutego). > > Zbyniu, co ty myślisz? Jestem zbyt zajęty, żeby sam się zająć, znaczy moim kawałkiem... Zbyniu -- \78\32\14\46\67\67\90\1A %% Timeo me dubitare %% __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
