Jest jakis babol w home-etc . nie wiem czy zostal poprawiony, ale pisze na wszelki wypadek, bo nie mam czasu spojrzec.
(gimp:4459): LibGimpBase-WARNING **: gimp: wire_read(): error GIMP: Nie można otworzyć "etc/.gimp-1.3/etc/.gimp-1.3/pluginrc" do zapisu: Nie ma takiego pliku ani katalogu Tak dostalem. TiweK -- Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
