Jest jakis babol w home-etc . nie wiem czy zostal poprawiony, ale pisze
na wszelki wypadek, bo nie mam czasu spojrzec.

(gimp:4459): LibGimpBase-WARNING **: gimp: wire_read(): error
GIMP: Nie można otworzyć "etc/.gimp-1.3/etc/.gimp-1.3/pluginrc" do
zapisu: Nie ma takiego pliku ani katalogu

Tak dostalem.

TiweK

-- 
Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym