Czy ktos uzywa tego programu i ma tak jak ja ?
Tzn. Wielkosci plikow sa jakies poparane, ja nie wiem czy to ja zrobilem
czy nie, ale to mi sie zrobilo bardzo dawno, a zadko uzywam tego
programu. Ostatnio myusialem to zainstalowac jedemu lamerowi i
okazalo sie ze nie mozna tego uzywac przez to.

ScreenShot jest na http://www.tiwek.com/gftp.png

TiweK

-- 
Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]>


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym