Czy ktos uzywa tego programu i ma tak jak ja ? Tzn. Wielkosci plikow sa jakies poparane, ja nie wiem czy to ja zrobilem czy nie, ale to mi sie zrobilo bardzo dawno, a zadko uzywam tego programu. Ostatnio myusialem to zainstalowac jedemu lamerowi i okazalo sie ze nie mozna tego uzywac przez to.
ScreenShot jest na http://www.tiwek.com/gftp.png TiweK -- Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
