Dnia piątek 16 styczeń 2004 10:20, Jakub Bogusz napisał: > qt-devel, XFree86-OpenGL-devel, xrender-devel, xft-devel tym bardziej - > tu nic z userlandu nie jest kompilowane (same binarki). > Tylko dodać "Requires: qt >= 3.0".
Szkoda, że bez tych bibliotek się nie kompiluje. Został jeszcze temat tego, że w specu jest odpalany make.sh z parametrem SMP=1, który nigdzie nie jest przekazywany. Ktoś ma na to rozwiązanie czy dodać coś w stylu FORCEARCH=smp| up ? -- Michał Margula, [EMAIL PROTECTED], http://alchemyx.uznam.net.pl/ "W życiu piękne są tylko chwile" [Ryszard Riedel] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
