Dnia piątek 16 styczeń 2004 10:20, Jakub Bogusz napisał:
> qt-devel, XFree86-OpenGL-devel, xrender-devel, xft-devel tym bardziej -
> tu nic z userlandu nie jest kompilowane (same binarki).
> Tylko dodać "Requires: qt >= 3.0".

Szkoda, że bez tych bibliotek się nie kompiluje. Został jeszcze temat tego, że 
w specu jest odpalany make.sh z parametrem SMP=1, który nigdzie nie jest 
przekazywany. Ktoś ma na to rozwiązanie czy dodać coś w stylu FORCEARCH=smp|
up ?

-- 
Michał Margula, [EMAIL PROTECTED], http://alchemyx.uznam.net.pl/
"W życiu piękne są tylko chwile" [Ryszard Riedel]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym