On Fri, Jan 16, 2004 at 12:40:59PM +0100, Michał Margula wrote: > Dnia piątek 16 styczeń 2004 10:20, Jakub Bogusz napisał: > > qt-devel, XFree86-OpenGL-devel, xrender-devel, xft-devel tym bardziej - > > tu nic z userlandu nie jest kompilowane (same binarki).
Po dokładniejszym przejrzeniu Source0, jednak są dołączone źródła, ale w specu nie używane (tylko rozpakowywane, make zakomentowane). > > Tylko dodać "Requires: qt >= 3.0". > > Szkoda, że bez tych bibliotek się nie kompiluje. Się nie kompiluje, bo nie ma kompilacji. Gdzie w tym specu masz kompilację czegokolwiek oprócz modułów jądra? -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
