On Fri, Jan 16, 2004 at 02:38:45PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > > - na FTPie brakuje przebudowanego firegla do nowego kernela 2.4.24-0.3 oraz > > brak zbudowanego pcmcia-cs oraz xmms-arts > > W ogóle mamy teraz rozpaprotkowane rzeczy okołokernelowe. Ktoś ma ochotę > popuszczać, czy czekamy dalej na nowy dysk i puszczamy 2.6? o wlasnie. kiedy jest szansa na ten dyszczek? Jezeli nikt nic nie ma moge poswiecic swoja zapasowa 6gb ide by ja wmontowac do athlona chociazby do ~builder/rpm/BUILD albo cos.. to by pozwolilo na ruszenie dalej z budowaniem troszke...
> Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć. -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
