On Friday 16 of January 2004 15:06, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> o wlasnie. kiedy jest szansa na ten dyszczek?
> Jezeli nikt nic nie ma moge poswiecic swoja zapasowa 6gb ide by ja
> wmontowac do athlona chociazby do ~builder/rpm/BUILD albo cos.. to by
> pozwolilo na ruszenie dalej z budowaniem troszke...

Krzyżak mówił, że nowy dysk już ma, tylko nie ma czasu przeflancować danych ze 
starego. Może weekend.

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym