Hi, Dawno temu ustalilismy ze i18n w kde bedzie dostepny dwojako, jako kde-18n-jezyk i jako kdemodul-paczka z plikami jezykowymi. Pytanie tyczy sie czy to drgugie zrobic tak: a.) domyslnie bez plikow jezykowych i dodatkowo zrobic kdemodul-paczka_i18ned, ktora by zawierala to co zwyklad paczka + %lang(*) np. kdelibs (bez jezykow) i jednoczesnie obok z tego samego speca kdelibs_i18ned. Jesli tak, to jaki ma byc suffix (bo rozumiem ze i18ned glupio brzmi).
b.) domyslnie z jezykami i dodatkowo z przyrostkiem no_i18n (znow pytanie o to jaki przyrostek) bez jezykow, czyli odwrotnei niz do a.) -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
