On Sun, 18 Jan 2004, Piotr Szymanski wrote: > Dawno temu ustalilismy ze i18n w kde bedzie dostepny dwojako, jako > kde-18n-jezyk i jako kdemodul-paczka z plikami jezykowymi.
Mi coś świta inny kompromis :) > Pytanie tyczy sie czy to drgugie zrobic tak: > a.) domyslnie bez plikow jezykowych i dodatkowo zrobic > kdemodul-paczka_i18ned, ktora by zawierala to co zwyklad paczka + > %lang(*) np. kdelibs (bez jezykow) i jednoczesnie obok z tego samego > speca kdelibs_i18ned. Jesli tak, to jaki ma byc suffix (bo rozumiem ze > i18ned glupio brzmi). > > b.) domyslnie z jezykami i dodatkowo z przyrostkiem no_i18n (znow > pytanie o to jaki przyrostek) bez jezykow, czyli odwrotnei niz do a.) Mi najbardziej odpowiadałby punkt b. , bo jest IMHO najlogiczniejszy. -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
