Już wiadomo (skąd?), że możemy to dystrybuować (nie widzę stosownej informacji w specach), czy bawicie się warezami na ftp?
-- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
