On Sunday 18 of January 2004 22:36, Jakub Bogusz wrote:
> Już wiadomo (skąd?), że możemy to dystrybuować (nie widzę stosownej
> informacji w specach), czy bawicie się warezami na ftp?
Ja jestem niewinny. On mnie do tego zmusił. Mam kasetę z nagraniem.
(i inne rośliny)
--
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz. { Osho }
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles