Dnia Tue, Jan 20, 2004 at 02:02:58PM +0100, Marcin Winkler napisał: 
> 
> Czy ktos moze potwierdzic SEGV w oocalc ?
> F4 + Wybranie przykładowej tabeli i metodą "drag & drop" wrzucic dowolny
> cały wiersz do skoroszytu ?
potwierdzam. Mam to samo.

[EMAIL PROTECTED]:~:> rpm -q openoffice
openoffice-1.1.0-0.6
[EMAIL PROTECTED]:~:>

-- 
Sztuczna inteligencja nigdy nie wygra z naturalną głupotą
=========================================================
Jarosław Kruk - [EMAIL PROTECTED]


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym