Dnia Tue, Jan 20, 2004 at 02:02:58PM +0100, Marcin Winkler napisał: > > Czy ktos moze potwierdzic SEGV w oocalc ? > F4 + Wybranie przykładowej tabeli i metodą "drag & drop" wrzucic dowolny > cały wiersz do skoroszytu ? potwierdzam. Mam to samo.
[EMAIL PROTECTED]:~:> rpm -q openoffice openoffice-1.1.0-0.6 [EMAIL PROTECTED]:~:> -- Sztuczna inteligencja nigdy nie wygra z naturalną głupotą ========================================================= Jarosław Kruk - [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
