On wto, 2004-01-20 at 13:27 +0100, Andrzej Zawadzki wrote: > Zmieniłem sobie speca pod nową mozillę 1.6 i się nie buduje: [...] Bo mozilla 1.6 potrzebuje nowszego nspra. U mnie się zbudowała, ale działa tylko gdy wszystkie podpakiety (mailnews, chat, itd.) są zainstalowane. Gdy nie ma wszystkich to się wiesza. Dzisiaj wrzucę cały zestaw do cvsu, bo nie mam już czasu i sił na szukanie błędów i może ktoś inny spróbuje.
-- Grzegorz Goławski <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
