On Tue, 20 Jan 2004, Grzegorz Goławski wrote:

> U mnie się zbudowała, ale działa tylko gdy wszystkie podpakiety
> (mailnews, chat, itd.) są zainstalowane. Gdy nie ma wszystkich to się
> wiesza.

widac chlopaki "dopracowali" separacja pakietow na maksa ;)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym