On Tue, 20 Jan 2004, Grzegorz Goławski wrote: > U mnie się zbudowała, ale działa tylko gdy wszystkie podpakiety > (mailnews, chat, itd.) są zainstalowane. Gdy nie ma wszystkich to się > wiesza.
widac chlopaki "dopracowali" separacja pakietow na maksa ;) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
