W liście z czw, 22-01-2004, godz. 23:38, Bartek Jakubski pisze: > I ...? Najwyraźniej oprogramowanie builderów Ac nie przewiduje jeszcze nawiasów?
-- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
