W liście z pią, 23-01-2004, godz. 08:25, Jakub Bogusz pisze: > Nie nawiasów, tylko automatycznego instalowania po własnościach > (instaluje tylko po nazwach pakietów). > Ale w przypadku >1 pakietu dostarczającego jakąś własność "poldkowa > ruletka" na builderach byłaby mocno nieporządana - dlatego BR > powinny być precyzyjne, a jeśli już musi być alternatywa, to dany > pakiet trzeba zainstalować "ręcznie" (tzn. make_request.sh -c ...). > Czyli przywracamy speca takiego jaki był?
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
