W liście z czw, 22-01-2004, godz. 11:32, Jacek Konieczny pisze: 
> BTW. przypomniał mi się bug w instalatorze - znalazł dwie sieciówki
> i dwa moduły do nich. Pisał że użyje pierwszy jak nic nie podam,
> a używał drugiego.
Ale to w Ac? Wezmę jakąś śmieciówkę i przetestuję to w domu... ale to
dopiero po EXPO.




__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym