tez wam temperatura się różni pomiędzy dockletem a tabliczką znamionową ?
http://www.tiwek.com/gnome-weather.png TiweK -- Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
