On Saturday 24 of January 2004 13:12, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> A nie jest to czasem tak jak z sendmailem, ze trzeba te pakiety puszczac na
> poszczegolne buildery stojace na danej maszynie osobno (zeby sie nie
> budowaly 2 jednoczesnie) ?

Bardzo prawdopodobne. Jak zrobię to co robię (a x86 dogoni), to spróbuję je 
puścić pojedynczo.

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym