On Sat, Jan 24, 2004 at 07:44:18PM +0100, Mariusz Mazur wrote: > On Saturday 24 of January 2004 13:11, Mariusz Mazur wrote: > > On Saturday 24 of January 2004 13:12, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > A nie jest to czasem tak jak z sendmailem, ze trzeba te pakiety puszczac > > > na poszczegolne buildery stojace na danej maszynie osobno (zeby sie nie > > > budowaly 2 jednoczesnie) ? > > > > Bardzo prawdopodobne. Jak zrobię to co robię (a x86 dogoni), to spróbuję je > > puścić pojedynczo. > > Niestety nie. Przy budowaniu i586 też zwisło, mimo, że inne się nie budowały. > Po prostu coś z tym programem jest nie tak/kernel mosixowy znowu coś > szwankuje.
Te testy (przynajmniej w perl-IPC-ShareLite, bo tam widziałem jak wyglądają) są raczej do wyłączenia domyślnie (co nie bardzo mi się zresztą podoba, bo na alphie wykryły błąd). Za duże prawdopodobieństwo niepowodzenia: budowanie na dwóch architekturach naraz, zajęcie zasobów (sem lub shm o stałym kluczu - np. w przypadku wywalenia testów na jednym uidzie na innym działają dopiero po interwencji ipcrm z odpowiednimi uprawnieniami)... A że z mosiksem są jakieś problemy to inna sprawa - ale ciężko cokolwiek zdiagnozować z powodu noptrace. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
