On Mon, Jan 26, 2004 at 09:22:20AM +0100, Jan Rekorajski wrote: > > hm... po restarcie portmapera przestają działać wszystkie usługi które > > sie w nim zarejestrowały... tak powinno być? > > Może zrobić w portmaperze opcję restartu nisa/nfs-a/... podczas restartu > > portmapera? > > Revision 1.44 2003/09/05 15:00:40 baggins > - release 13 > - added /var/lib/misc/portmap.dump for use with new init script > - use pmap_dump/set when restarting portmapper ukhm.. no tak... /me myslal o ra :)
> Jan Rękorajski | ALL SUSPECTS ARE GUILTY. PERIOD! -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
