hm... po restarcie portmapera przestają działać wszystkie usługi które
sie w nim zarejestrowały... tak powinno być?
Może zrobić w portmaperze opcję restartu nisa/nfs-a/... podczas restartu
portmapera?

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym