hm... po restarcie portmapera przestają działać wszystkie usługi które sie w nim zarejestrowały... tak powinno być? Może zrobić w portmaperze opcję restartu nisa/nfs-a/... podczas restartu portmapera?
-- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
