W liście z pon, 26-01-2004, godz. 13:46, Adam Gołębiowski pisze: > A z ową szkoła to trzeba przedyskutować. > > Primo: Ile jest warte nasze przyzwolenie na wydawanie takich > certyfikatów? > Secundo: W jaki sposób owo przyzwolenie by zostało wydane? > Tertio: Na jakich zasadach? > Quadro: Co my (projekt) byśmy z tego mieli? > Quadro+Primo: A co, jeśli kloczek w jakikolwiek sposób się do tego > przyczepi? Czy przedstawiciel owej szkoły jest > zaznajomiony z aktualną zawieruchą wokół PLD? > Wysłałem mu maila z informacją na temat naszego statusu prawnego oraz nazwą rejestrowaną przez TK. Czekamy na odpowiedź. Co zyskujemy? Prestiż, możliwość pozyskania nowych developerów? Nie bądźmy materialistami. Forma współpracy jest jak najbardziej do omówienia i przedyskutowania. Na to też liczę.
Pozdrawiam. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
